KONST / Litografier / Färglitografi 12398138
nr 1239 8138
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Segelbåt, signerad. EA-upplaga. Motivet: 45x65
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:27:41
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth